Bezplatný hosting obrázků pro Aukro.cz
 1. Politika nové eBay na externí odkazy
 2. Jak použít poskytnutý HTML kód?
 3. Jak mohu otočit / delete / změna pořadí některých obrázků v galerii?
 4. Mohu obnovit odstraněné/propadlé galerie?
 5. Jak mohu přesunout galerii do jiné složky?
 6. Jak dlouho jsou moje obrázky/galerie uchovávány?
 7. How to extend expiration of galleries?
 8. Prémiový účet vs. bezplatný účet
 9. Jak si zakoupit prémiový účet?
 10. Proč jsou moje obrázky rozmazané nebo malé?
 11. Jak vás mohu kontaktovat?

Politika nové eBay na externí odkazy

 • Nový externí odkazy politika uvádí, že žádné externí odkazy jsou povoleny v eBay výpisy (existují výjimky ale místo třetí stranou, jako je ta naše, je to jeden z nich).
 • Pro naše galerií To znamená, že „free“ galerie budou označeny jako neslučitelné s novým politika, protože volné galerie zobrazit náhled, který je třeba kliknout a zobrazí se v plné image (a to je externí odkaz).
 • Jediný způsob, jak zůstat RoHS je použít „všechny obrazy velký“ galerie šablony - tato šablona Zobrazí velké obrazy přímo v těle seznam a nemusí používat žádné (externí) odkazy. Špatnou zprávou je, že tato šablona je k dispozici pouze v prémiové (placenou) verzi našich služeb (Volná verze byla ad-sponzorované - bez externí odkazy nemůžeme zobrazovat žádné reklamy)
 • Chcete-li převést existující galerii s kompatibilním - nastavte jeho šablonu „Všechny obrázky velkých“ a klikněte na tlačítko „Uložit“.
  Můžete také chtít, aby zvážila zúčtování pole vodoznak (také nedávno zakázala na eBay) a pole Šířka (to bude dělat obrazy přizpůsobují velikosti obrazovky - důležitý v mobilních zařízeních).
  Pak si můžete dát nový kód HTML a vložte jej do svého zápisu.

Jak použít poskytnutý HTML kód?

 1. Zkopírujte náš HTML kód (zobrazí se v levém horním rohu obrazovky, když vyberete nějakou galerii).
 2. Přejděte na Aukro.cz a vytvořte svou nabídku. V poli pro popis aukce musíte přepnout na HTML editor:
 3. Nyní vložte náš HTML kód do popisu vaší aukce.
 4. Nyní můžete přepnout zpět na standardní editor. V tomto režimu byste již měli vidět svou fotogalerii.

Jak mohu otočit nebo vymazat snímek v galerii?

Nejprve klikněte na ikonu ‚eye‘ zadejte své galerii. Poté klikněte na tlačítko ‚Přepnout do režimu úprav‘ tlačítka.

V tomto režimu si můžete vybrat snímky, které chcete manipulovat a provádět požadované akce.

Pořadí snímků lze změnit přetažením a pak klesá v požadovaných místech.

Všimněte si, že rotační je okamžitá, ale ostatní akce vyžadují, abyste kliknout na tlačítko „Uložit“. Teprve potom jsou změny skutečně zachována.

Mohu obnovit odstraněné/propadlé galerie?

Ano, když je galerie smazána (a také když vyprší její platnost) je v podstatě přesunuta do složky Koš, kde je uchovávána asi jeden měsíc. Během této doby je nepřístupná pro návštěvníky.

Vše, co musíte udělat pro opětovné získání/obnovení takovéto galerie, je přesunout ji ze složky Koš do jakékoli jiné složky. Můžete ji rovněž vybrat a klepnout na tlačítko "Obnovit ". V tomto případě bude přestěhována do složky "Moje Galerie".

Pokud však odstraníte galerii, která již je ve složce Koš, bude odstraněna natrvalo.

Jak mohu přesunout galerii do jiné složky?

Použijte funkci zvanou táhni a pusť: uchopte obrázek myší (stiskněte a držte levé tlačítko myši na obrázku), přesuňte jej do cílové složky (udržujte tlačítko stisknuté po celou dobu) a položte jej (uvolněte tlačítko myši).

Jak dlouho jsou moje obrázky/galerie uchovávány?

Nevyužité galerie vyprší po 4 měsících. Je-li vaše galerie navštěvují čas od času čas (například jej použít v nějaké aukci), bude to nikdy skončí a nikdy nebudou odstraněny.

I v případě, galerie jsou nenavštívili a brzy vyprší, oni mohou ještě být prodloužena kdykoliv. Je to prostě vyžaduje vaši manuální zásah, který lze zredukovat na výběr galerií, které chcete rozšiřovat a kliknutím na tlačítko. Pokud tak učiníte, že stejné období platnosti se vynuluje.

How to extend expiration of galleries?

On the picture below the first arrow shows how many galleries are about to expire. If you click the number shown by the arrow, the expiring galleries will be shown in the main window. You can then decide if you want to extend some (or all) of them.

To extend some of them just select the galleries you want to extend and click "extend expiration".

If you want to extend all expiring galleries, click "invert selection" which will select all galleries, and then click "extend expiration".

Prémiový účet vs. bezplatný účet

Rozdíly mezi prémiovým účtem a bezplatným účtem jsou:
 • S prémiovým účtem máte možnost vkládat velké fotografie přímo do těla stránky vaší nabídky/aukce. U bezplatných účtů obsahuje tělo stránky vašich aukcí pouze miniatury, na které musíte kliknout pro zvětšení. Zvětšená verze se otevře na nové stránce (zvané"strana galerie").
 • Volné účty mohou mít na některých stránkách galerie zobrazované reklamy. Nebudeme zobrazovat žádné rušivé reklamy (otravné pop-up okna atd), ale určité reklamy tam i přesto budou. Na prémiových účtech nejsou používány stránky galerie (zvětšování není nutné), ale pokud je i tak chcete používat, žádné reklamy na nich nebudou zobrazovány.
 • Musíme zmínit, že od roku asi 2018 naše účty zdarma již nejsou kompatibilní s eBay kvůli jejich změna politiky, která zakázala odkazy na externí stránky v své záznamy (která zahrnovala Externí obrázky příliš). Tak aby bylo možné používat JPEGbay na eBay musíte koupit premium účet a využít naše prémiové html kódy, které jsou stále v souladu s eBay. Přečtěte si více

Ceny za prémiový účet jsou:

 • 9 dolarů za 3 měsíce (odpovídá 3 dolarům za měsíc)
 • 19 dolarů za 12 měsíců (odpovídá 1,6 dolaru za měsíc)
A jako bonus je premiový účet zakoupený na ViceFotek.cz rovněž platný na našich sesterských stránkách CrossItems.com které vám umožní kžížovou propagaci pro vaše položky na Aukro.cz. Tímto způsobem platíte pouze jednou a přitom získáte prémiové účty na dvou různých webových stránkách.

Jak si zakoupit prémiový účet?

Premiový účet můžete vyzkoušet na 1 měsíc zdarma a využití této příležitosti vám rozhodně doporučujeme.

Budete si tak moci ověřit, zda prémiové funkce vyhovují vašim požadavkům a nebudete muset utratit ani korunu. Chcete-li aktivovat bezplatnou zkušební dobu, stačí pouze stisknout tlačítko.

Chcete-li získat premiový účet (ať už zdarma nebo ne), postupujte takto:

 • přihlašte se na ViceFotek.cz
 • klepněte na odkaz "Nastavení" v pravém horním rohu obrazovky
 • vyberte kartu "Platby"
 • zde si můžete buď aktivovat 1 měsíční zkušební dobu zdarma kliknutím na tlačítko "Aktivovat zkušební dobu" nebo si vybrat, na jak dlouho si chcete zakoupit premiový účet a zaplatit přes PayPal.

Proč jsou moje obrázky rozmazané nebo malé?

Toto se stane, když vložíte velké obrázky do těla popisu vaší nabídky, aniž byste vlastnili premiový účet. Nestane se to, pokud použijete HTML kódy poskytnuté na ViceFotek.cz.

Pokud už se vám stalo, můžete buďto znovu upravit popis aukce, odstranit odkazy na velké obrázky a vložit HTML kód zkopírovaný z ViceFotek.cz NEBO si můžete aktivovat zkušební dobu, což zaručí, že vaše snímky nebudou rozmazané po dobu jednoho měsíce (až do uplynutí zkušební doby).

Jak mohu kontaktovat ViceFotek.cz?

Pokud to je problém s vaší platební obraťte se prosím support@fastspring.com .
 • Pokud se vaše otázka vztahuje k nějaké aukci nebo galerii, zašlete nám prosím své ID a/nebo adresu, abychom měli něco konkrétního pro kontrolu.
 • Také nám řekněte, který e-mail používáte pro přihlášení na ViceFotek.cz (může se lišit od e-mailu, ze kterého píšete).
Preferovaný způsob, jak nás kontaktovat, je zaslání e-mailu na info@vicefotek.cz.

Rovněž nám můžete napsat přes eBay - naše uživatelské jméno je JPEGbay.

Pokud chcete, můžete se podívat na naše malé fórum a poslat zprávu tam.

Neodpovíme-li (což bychom měli), je to s největší pravděpodobností proto, že naše odpověď byla zamítnuta vašim poskytovatelem e-mailových služeb a byla označena jako spam. Můžete se zkusit přihlásit do svého e-mailového účtu (třeba jeho webmail rozhraní) a zkontrolovat složku se spamem - snad se vám tam náš e-mail podaří najít.